Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

HDD зовнішні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Кожен користувач комп'ютера завантажує на свій пристрій велику кількість інформації. Іноді пам'яті, що знаходиться в розпорядженні комп'ютера, не вистачає. Тоді людина замислюється про покупку додаткового накопичувача. HDD зовнішні не втрачають своєї актуальності і сьогодні. Купити ці пристрої недорого можна у нас.

Переваги

HDD зовнішні на відміну від інших джерел додаткової пам'яті:

  1. Мають ціну, яка нижче вартості аналогічних товарів;
  2. Здатні записати більше інформації;
  3. Мають довгий термін експлуатації.

Основні характеристики для зовнішніх жорстких дисків

Кожен виріб відрізняється один від одного за рядом ознак:

  1. Типу форм-фактора (розміру пристрою);
  2. Виду інтерфейсу;
  3. Обсягом пам'яті;
  4. Матеріалом корпусу;
  5. Масі пристрою;
  6. Типу накопичувача;

У залежності від значень цих показників залежить призначення пристрою.

Який HDD зовнішній вибрати для ПК, ноутбука і планшета

Залежно від форм-фактора виділяють накопичувачі 2.5" і 3.5" формату. HDD зовнішні першого типу підходять для ноутбуків і планшетів, але обсяг пам'яті такого пристрою потенційно менше, ніж вироби формату 3.5". Такі накопичувачі ідеально підходять для ПК.

В залежності від типу техніки виділяють портативні і стаціонарні моделі. Перші — це ідеальне рішення для ноутбука або планшета, адже портативні зовнішні жорсткі диски легкі, не вимагають джерела енергії, тому можуть працювати в будь-якому місці. Другі вироби — оптимальне рішення для комп'ютера, адже вони володіють великим обсягом пам'яті і часто працюють від мережі.

На що покупець повинен звернути увагу

Не варто забувати, що жорсткі диски можуть легко зламатися від механічних впливів, тому варто звертати увагу на матеріал корпусу. Вибирайте вироби, виготовлені з ударостійких матеріалів. Бажано, якщо корпус буде додатково прогумований. Це захистить пристрій від рідин і пилу, а також продовжить термін його експлуатації.

Швидкість роботи накопичувача залежить і від типу підключення. Примірники з USB 2.0 працюють повільно, а крім того не підтримуються багатьма сучасними комп'ютерами і планшетами. Оптимальне рішення — це USB 3.0, який швидше читає інформацію. Така модель може бути підключена і до гнізда USB 2.0, але швидкість буде нижче.

Об'єм пам'яті — це теж важливий показник, а для запам'ятовуючого пристрою — основний. В цьому питанні користувач повинен орієнтуватися на власні потреби.

Зовнішні накопичувачі HDD — це практичні у використанні джерела додаткової пам'яті. Ви можете купити в нашому інтернет-магазині будь-який необхідний жорсткий диск, ціна буде залежати від обраного обсягу пам'яті і швидкості роботи накопичувача.

Вгору