Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Швейні машинки, оверлоки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Якщо у вас знайшлось натхнення взяти в руки нитку з голкою і зшити собі новий одяг, задумайтеся про покупку швейної техніки. Великий асортимент продукції сучасних виробників представлений в нашому магазині. Швейні машинки, оверлоки та інші пристосування на будь-який смак і гаманець.

Типи швейних машин

Сучасні швейні машинки за принципом роботи діляться на три основних типи:

 • електромеханічний;
 • електронний;
 • комп'ютерний.

Електромеханічні працюють за допомогою двигуна, який запускає внутрішній механізм. Вони недорогі, надійні, прості в управлінні. Прекрасно справляються зі своїм основним завданням.

Електронні відрізняються наявністю електронного блоку, за допомогою якого можна регулювати і контролювати швидкість шиття, позицію голки. Можуть працювати як з дуже тонкими, так і з товстими тканинами.

Комп'ютерні оснащені мікропроцесорною платою, яка автоматизує процес шиття. Комп'ютер сам підбирає оптимальні настройки і управляє машинкою. Основні переваги такого приладу-швидкість, точність, великий набір функцій. Ціна досить висока, але цілком виправдана.

Прилади з додатковими функціями

Швейні машинки найчастіше виконують своє головне призначення-шиють. Для додаткових функцій є інші пристрої:

 1. Вишивальні-володіють умінням вишивати візерунки.
 2. Розпошивальні – плоскошовні) - роблять еластичний плоский шов, який використовується для трикотажних виробів (шов внизу рукава або Подолу).
 3. Оверлоки-машинки для обметки країв швейних виробів. Забезпечені однією або двома голками, а також механізмом обрізки.
 4. Коверлоки- закриває стібок. Можуть виконувати обметку виробів, плоский шов, пряму ланцюгову строчку.

Існують також багатофункціональні апарати, в яких об'єднані класичні швейні і краєобметуючи опції.

Критерії вибору

Спочатку визначитеся з метою використання приладу. Для щоденної більш професійної експлуатації підійдуть машинки подорожче, з великим набором функцій. Для рідкісного домашнього користування підійде варіант простіше і дешевше.

Ознайомтеся з виробниками швейної техніки, вивчіть характеристики і функціонал різних моделей. Звертаєте увагу на:

 • типи тканин, з якими може працювати машинка;
 • максимальну довжину стібка;
 • швидкість;
 • вид човника.

У нашому магазині можна купити швейні машинки, оверлоки та інші швейні пристосування. Важливо правильно підібрати модель, яка буде відповідати вашим вимогам, щоб сповна насолодитися процесом і результатом шиття.

Вгору