Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Шурупокрути

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

На даний момент шурупокрут - один з самих часто застосовуваних інструментів не тільки у професійних будівельників, але і в домашньому використанні. У нашому інтернет-магазині можна недорого купити шурупокрути, виходячи з ваших вимог до можливостей інструменту, акумулятора, ваги і комплектації.

Який шурупокрут вибрати?

Спочатку потрібно визначитися за типом живлення інструменту. Існують мережеві шурупокрути, що виконують об'ємні завдання на одному об'єкті, і акумуляторні для невеликих робіт у різних локаціях.

Кажучи про акумуляторні шурупокрути варто враховувати ємність акумулятора. Від неї залежить тривалість автономної роботи інструменту. Простіше кажучи, чим більше обсяг, тим довше пристрій можна використовувати без підзарядки. Ціна такого інструменту зазвичай відрізняється від дротового.

Також, покупцеві слід задуматися про габарити і вагу конструкції, так як з легким інструментом рука менше втомлюється, що дає можливість збільшити обсяги робіт і скоротити час її виконання.

Наступним, немаловажним критерієм при виборі інструменту буде вольтаж, від нього залежать технічні характеристики і можливості інструменту.

Величина цього показника безпосередньо впливає на крутний момент. Чим вище напруга живлення інструменту, тим сильніше його максимальний момент сили. Також він впливає на довжину шурупа, який ви можете закрутити, і щільність матеріалу, з яким будете працювати.

Це головні параметри, на які варто звертати увагу при виборі шурупокрута.

Інші особливості моделей шурупокрутів

За рахунок широкого асортименту як побутових, так і професійних інструментів, ринок може запропонувати покупцеві моделі з різними додатковими особливостями:

  • Можливість виставлення потрібного режиму крутильного моменту
  • Індикатор заряду батареї у акумуляторних шурупокрутів
  • Опція гальмування двигуна
  • Імпульсний режим
  • Функція удару

Висока частота ударів деяких моделей пристроїв дозволяє результативно зробити отвори в бетонній та цегельній стіни, а анатомічна ручка, ергономічний дизайн і яскраве підсвічування присутні на більшості інструментів. Це допоможе зробити необхідне в будь-якому обмеженому просторі і на неосвітлених об'єктах.

Вгору