Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

USB Флеш-драйв

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

У століття розвитку сучасних технологій без флешки під рукою - нікуди. Зараз це найбільш зручний і компактний пристрій для зберігання великої кількості інформації.

Однак, потрібно знати, як правильно вибрати накопичувач, які особливості у різних моделей, і чим вони відрізняються. Будь-який флеш-накопичувач має свої технічні характеристики і призначення.

Об'єм пам'яті

Основним завданням компактного накопичувача є зберігання та передача інформації, тому обсяг пам'яті тут одна з найважливіших характеристик.

Мінімальний обсяг пам'яті самого звичайного флеш-драйву 4 - 8 ГБ, особливої різниці між ними немає, тому що для зберігання великої кількості інформації цього недостатньо.

Більш поширеними пристроями є накопичувачі на 16 і 32 Гб. Місткість пам'яті і продуктивність таких флешок буде вище, ніж у аналогів з меншим об'ємом пам'яті.

Також USB-флешки можуть бути на 64, 128, 256 і 512 ГБ, для збереження і передачі великої кількості інформації, такі накопичувачі часто використовують для фото та відеоматеріалів.

Також, варто пам’ятати, що чим більше об'єм пам'яті флеш-драйву, тим вище буде його вартість.

Швидкість обміну даних

Важливі характеристики накопичувача:

  1. Швидкість, з якою флеш-драйв зчитує інформацію
  2. Швидкість, з якою накопичувач записує або передає дані
  3. Інтерфейс підключення

При виборі USB флеш-драйву потрібно визначитися з метою використання. Якщо ви хочете придбати недорогу флешку для не частого застосування, то на ці критерії можна не звертати уваги. Але якщо вам потрібен USB-накопичувач для постійного використання і обробки великого об'єму інформації, то ці критерії будуть грати важливу роль.

Додаткові можливості флеш-накопичувача

Для того, щоб збільшити продажі пристроїв виробники намагаються наділити накопичувачі спеціальними можливостями, які підвищують попит на ринку збуту.

Різновиди функцій:

  • Електронні годинники
  • Ліхтарик
  • Функція, що захищає дані від перезапису
  • Відбиток пальця
  • Індикатор, що показує активність пристрою і контролює безпечне вилучення

Матеріали та дизайн

На нашому сайті представлений широкий асортимент USB флешок різних дизайнів, які також відрізняються використовуваними матеріалами.

Найпоширенішими є: пластикові, металеві і гумові моделі. Крім них є й дизайнерські моделі з дорогих металів, з унікальними принтами або формами.

Вгору