Кількість
|
Вартість
|
||
|
Глечики – спеціальна посудина широкої округлої форми з шийкою і ручкою, використовують її, як в повсякденному житті, так і в святкові дні для сервірування столу.
Різновид глечиків
Сьогодні глечики використовують не тільки на домашніх кухнях, вони також популярні в ресторанах і готелях. Практика показує, що від подачі страв і напоїв залежить престиж закладу. Фахівці радять ретельно обирати посуд для рідин, так як клієнти завжди оцінюють стиль та естетичність сервірування.
У нас можна обрати та вигідно купити необхідний виріб, ціна глечиків залежить від багатьох факторів. На сайті представлений широкий асортимент різноманітних по об’єму та формі посудин, в тому числі:
- Округлі;
- Подовжені;
- Циліндричні;
- Пірамідальні.
Як правило, ємність глечиків коливається в межах від 1,0 до 2,5 літрів. Практичні дослідження показують, що даний обсяг є оптимальним для безалкогольних або слабоалкогольних напоїв. У судинах з об'ємом до 1,0 літра рекомендують подавати міцні спиртні напої.
Особливості глечиків
Сучасні глечики виготовляють з різних матеріалів, в тому числі з кераміки, порцеляни, скла, пластмаси і металу. Усі вони по-своєму привабливі, але мають певні особливості. Найбільш затребуваним є посуд з кераміки, порцеляни і скла.
Глечики з кераміки довго зберігають температуру напою і витримують великі термічні перепади, але вони крихкі. Фарфор є різновидом кераміки. Глечики з порцеляни відрізняються від керамічних вишуканістю, практичністю і міцністю.
Скляні ємності дозволяють оцінити прозорість води, благородний колір вина і яскраві фарби напоїв. Вони виконані з харчового скла і відрізняються різноманітністю форм, дизайнерським оформленням, гігієнічністю і функціональністю. Вони витримують інтенсивну експлуатацію, коштують недорого, служать довго і виглядають презентабельно.
Перевагою пластмасових посудин є невелика вага та вони не розбиваються. Їх відносять до практичного виду тари для дачі. Посуд з даного матеріалу можна використовувати для гарячих або прохолодних напоїв, а також для зберігання сипучих продуктів.
Глечики з міді і срібла зустрічаються не в кожному будинку. Вони відрізняються міцністю, термостійкістю, довговічністю, але вимагають особливого догляду. Їх привабливий і урочистий вигляд надає інтер'єру приміщення атмосферу аристократизму і розкоші.