Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Тостери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Тостер - прилад для обсмажування нарізаного хліба. З підсушений хліб можна готувати чудові сендвічі. Тим більше, такий хліб корисніше звичайного свіжого хліба, оскільки стимулює травлення.

Принцип роботи тостера аналогічний електричній плиті. Хліб завантажується в корпус і присмажується за рахунок інфрачервоного випромінювання від нагрівальних елементів. Після закінчення часу на таймері, хліб піднімається з корпусу і нагрів припиняється.

Різновиди тостерів

Електричні тостери поділяють на 3 класи:

  • Ручні. У таких пристроях контроль за приготуванням здійснює користувач.
  • Напівавтоматичні. У конструкції таких приладів є термостатичний вимикач. Коли хліб нагрівається до потрібної температури, вимикач спрацьовує і пристрій відключається.
  • Автоматичні. Це ті самі тостери, які підкидають хліб. Обладнуються таймером або термостатичним вимикачем.

Технічні особливості

На продуктивність приладу впливає його потужність. 600 Вт досить для приготування 2-х тостів протягом декількох хвилин. До того ж ціна їх не висока. Якщо є необхідність в част му приготуванні великої кількості тостів, то є моделі потужністю від 1 кВт і навіть для 4-х тостів. Вони економлять не тільки час, а й електроенергію.

Більшість сучасних моделей оснащені плавними регуляторами часу підсмажування. Для кожного типу хліба потрібно свого часу, так і у людей переваги різні . Комусь більше подобається суха скоринка і м'якоть всередині, а кому-то добре підсушений тост.

Є моделі з функцією розморожування , вона знадобиться в тих випадках, коли заморожуванню ю т свіжоспечений хліб.

Деякі пристрої обладнані функцією підігріву тостів. Це коли б користувач не дістав тости - вони будуть теплими.

Більшість моделей оснащуються гратами для розігріву булочок. Вона встановлюється над відсіками для тостів. Краще купити модель з гратами, ніж класти булочки прямо на тостер, вони можуть так згоріти.

Як вибрати відповідну модель

В естетичному плані більш цікаво виглядають моделі з металу. Їх простіше мити, і вони менше збирають відбитки і подряпини.

Щоб бути впевненим, що прилад прослужить багато років, краще дивитися на моделі, що випускаються іменитими брендами. У нашому інтернет-магазині вони коштують недорого.

Наявність знімного піддону бажано , тоді м ожно виробляти чистку пристрою, видаляючи крихти хліба.

Вгору