Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Чарки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

У всі часи люди вживали алкогольну продукцію і бажали робити це зі смаком. Статус і особливий посил для простого і буденного бажання випити надає посуд. Чарка - один з найпоширеніших келихів не тільки в наших, але і в європейських країнах. У нашому магазині ви можете купити безліч якісних чарок, а ціна Вас приємно здивує.

Які бувають чарки?

У нашому світі налічується величезна кількість всілякого посуду, і чарок в тому числі. Про особливості, функціонал і спрямованість окремих типів чарки ви дізнаєтеся на нашому сайті, де також можете придбати товар, що зацікавив вас.

  • Келих для коньяку

Являє собою невеликий за висотою, з короткою ніжкою, але широкою областю для рідини келих. Найчастіше використовується для коньяку і його більш міцного брата бренді. У деяких закладах також подають текілу. Правильним об'ємом для коньячного келиха вважається 240-360 мл, а матеріалами хорошого і якісного товару служать скло і кришталь.

  • Стопка

Мабуть, стопка - найпопулярніший представник виробництва келихів. Такі чарки використовують для швидкості і зручності вживання алкоголю через їх ергономічність. Стопку часто застосовують для горілки і настоянок. Середній обсяг дорівнює 40-50 мл.

  • Лікерна чарка

Нескладно здогадатися, що цей підтип служить виключно для одного з найсолодших алкогольних напоїв – лікеру. Чарка являє собою конусоподібну посудину на середніх розмірів ніжці. Обсяги для даного посуду мають сильний розкид, проте правильною нормою вважається 25-60 мл.

  • 4Горілчана чарка

За своїм застосуванням нагадує стопку, проте на відміну від попередника має середніх розмірів ніжку і збільшений обсяг до 75 мл. Вважається неприйнятним вживати горілку з високої кришталевої судини відповідно до норм етикету, тому при виготовленні використовується скло.

  • Рейнвейні чарки

Цей різновид чарки служить виключно для подачі вин. В основному вони виготовляються з непрозорого скла. Вся справа в тому, що служили вони для подачі каламутних вин, а скло приховувало колір. Сьогодні ж вони знайшли нову популярність і радують своїх власників не тільки середнім об'ємом в 110-120 мл, але і красивим форм-фактором.

У нас ви знайдете товар, що вас цікавить, на сайті представлені чарки на будь-який смак. Зверніть увагу, що ми продаємо посуд як поштучно, так і наборами. Ці чарки і багато інших товарів ви можете придбати недорого на нашому сайті, ми готові надати широкий асортимент, грамотний опис і демократичні ціни.

Вгору