Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Електролобзики

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Електролобзики – це категорія приладів для розпилювання різних матеріалів, таких як деревина, метал, пластик. Цей ріжучий прилад оснащений електроприводом, володіє компактними габаритами і малою вагою. Замінні пильні полотна виступають в якості витратних матеріалів. Вид ріжучого полотна підбирається під оброблювану поверхню. Електролобзик є незамінним предметом в кожному домогосподарстві. Особливо актуальний цей інструмент під час ремонтів і будівельних робіт.

Різновиди та призначення

Електричні лобзики активно застосовуються в різних видах різання листового матеріалу. За допомогою даного приладу можна виконувати фігурну, подовжню і поперечну різку. Найпоширеніші види робіт з допомогою електролобзика:

  • поздовжнє пряме розрізання дерев'яних, пластмасових, пластикових листів, керамічних плиток, листового металу;
  • фігурна обробка (розріз) будь-яких видів листового матеріалу;
  • нанесення круглих отворів необхідного діаметра на оброблюване полотно;
  • виготовлення роз'ємів різних форм в заготовках.

Лобзик робить розріз на матеріалі з допомогою спеціальної пилки. Та, в свою чергу, пов'язана з електричним мотором. При роботі, пилка виконує розріз в заданій їй площини. Середня кількість рухів – 3500 в хвилину.

Існує кілька видів електричних лобзиків: домашні і для роботи. Головна відмінність між ними полягає в наборі функцій, а також потужності мотора. В основному лобзики для будинку малопотужні, мають обмежання. Основні параметри електролобзиків:

  • Потужність. Безпосередньо пов'язана з призначенням лобзика. Побутові моделі оснащуються електромотором до 700 Вт, професійні – понад 700Вт. Варто зазначити, цей показник безпосередньо пов'язаний з вагою приладу.
  • Темп роботи пилки. Вказує на частоту зворотно-поступальних рухів ріжучого інструменту за 1 хвилину, впливає на якість і швидкість розрізу.
  • Глибина розрізу. Даний показник залежить від типу електролобзика. Стандартні побутові інструменти здатні обробляти матеріал товщиною до 7 см. У більш потужних моделей цей показник у два рази вище.
  • Регулювання опорної платформи. У сучасних моделях лобзиків є можливість зміни кута розрізу до 45°. Дана функція дозволяє виконувати косі розрізи.
  • Форма ручки. Розрізняють два варіанти рукояті: скобоподібна, грибоподібна. Перший варіант найбільш поширений, і дозволяє виконувати прямий розріз однією рукою. Грибоподібна форма призначена для виконання фігурних розрізів.

Ціна на електролобзики пов'язана з перерахованими вище параметрами. Перш ніж придбати товар, необхідно визначитися зі сферою призначення. Це дозволить заощадити гроші і підібрати відповідний тип під задані потреби.

Замовити

На сайті представлені якісна продукція від надійних виробників. Тут можна купити недорого лобзики під різні види робіт. Досить перейти в каталог для того щоб детально ознайомитись з представленими моделями, і зробити правильний вибір.

Вгору