Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

МФУ та принтери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Для друку та інших операцій з паперовими носіями використовуються принтери і МФУ. Купити необхідний пристрій для домашніх потреб або в офіс можна в нашому магазині. Чим же відрізняються моделі сучасних МФУ і принтерів?

Різновиди пристроїв

При роботі з документами важливо вибрати надійний апарат, який буде видавати чітку картинку. Перша класифікація принтерів - спосіб видачі графічних об'єктів:

 • чорно-білі-апарати, здатні лише на монохромний друк, коштують недорого, прості в роботі, в картриджі тільки одна чорна фарба, підійдуть для офісних потреб, де не передбачена робота з кольоровими зображеннями;
 • кольорові-тут палітра представлена трьома і більше кольорами, в залежності від моделі пристрою різняться яскравість, насиченість фарб і плавність переходу між відтінками.

Наступна класифікація більш суттєва, визначає принцип роботи пристрою:

 1. Струменеві моделі - друкуюча головка через форсунки подає рідке чорнило. Такі принтери доступні за ціною, але швидкість друку низька і якість використовуваного паперу теж. Однак вони краще працюють з кольоровими фотоматеріалами, так як властивість чорнила розтікатися і змішуватися грає тут на руку.
 2. Лазерні принтери - популярні і сучасні, працюють на порошкових чорнилах - тонері. Друкують на будь-якому папері, навіть на прозорій плівці, папері що самоклеїться, або картоні. Лазерні зображення якісні, не змиваються водою, не вицвітають. Ціна досить висока через хорошу швидкість і якість відбитку простих ліній і тексту. Для кольорових фото такі моделі не зовсім вдалий вибір, так як зображення виходять плоскими і неприродними.
 3. Сублімаційні - ідеальні для друку фото на довгих рулонах паперу та інших матеріалах. Крапки малі, плавний перехід між кольорами завдяки близькому розташуванню головки і стрічки. Зображення виходить повнокольоровим, чітким, без характерних смуг.
 4. Пристрої для термодруку - придатні тільки для особливого паперу, що реагує на високу температуру. Такі принтери можна встановлювати під будь-яким кутом, виключено протікання або висипання фарбувальних елементів. Вони просто відсутні в конструкції. Такі принтери мобільні і надшвидкі, вбудовуються в окремі пристрої (фотоапарат з моментальною видачею знімків).

Параметри, функції, особливості

МФУ і принтери відрізняються функціоналом: в першому випадку об'єднано кілька пристроїв. Зазвичай багатофункціональні пристрої вміють роздруковувати тексти з носія, робити ксерокопії і сканувати зображення.

Для подібної техніки існує певний набір стандартних і додаткових функцій:

 • автоматична подача паперу;
 • двосторонній друк;
 • можливість використання більш щільних листів;
 • облік застосування апарату, статистика використання;
 • можливість відправки документів через Інтернет;
 • сканування файлів по Email;
 • підключення до мережі Internet;
 • групування листів за певною ознакою;
 • степплер автомат або напівавтомат;
 • одночасне підключення декількох пристроїв відразу (зручно для великих офісів).

Вам залишається тільки зробити замовлення на сайті, а наші фахівці із задоволенням проконсультують з додаткових питань.

Вгору