|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Велосипед 24" Formula ATLAS 2021 (червоний)
Велосипед 24" Formula ATLAS 2021 (червоний)
| Тип | Гірські / Підліткові |
|---|---|
| Виробник | Україна |
| Діаметр коліс, дюйм | 24 |
| Вага велосипедиста, кг | до 75 |
| Підходить на зріст | 130-150 |
| Розмір рами | 14" |
| Обода | Двостінний, алюмінієвий протиударний обід 14G 36H |
| Рама | Високоміцна сталь "High tensile steel" рама з заднім амортизатором. |
| Стать | Універсальний |
| Виделка | Пружинно-еластомірна, хід 50мм |
| Вага, кг | 17,6кг |
| Ручки перемикання | Shimano SL-RS36 (грипшифт) |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Шатуни | Сталь, 24 * 34 * 42T з захистом від попадання одягу |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 місяців на обладнання. Діє мережа сервісних центрів |
| Додатково | підніжка (опорна стійка); брудозахисні крила |
| Передній перемикач | Sypo, YD-Q50 |
| Втулка передня | Сталь, кулькові підшипники 14G 36H |
| Покришки | Wanda 24x1,95 |
| Стрічка / трещітка | Shimano TZ500-7, храповик 7K |
| Каретка | Картридж, Kenli KL-08A з пило-вологозахистом |
| Сідло | Комфортне, з м'яким наповнювачем, розмір: 245 * 155 мм |
| Призначення | Скрізь |
| Втулка задня | Сталь, кулькові підшипники 14G 36H |
| Винос | Сталь 80 мм |
| Гальма | Ободні V-brake |
| Задній перемикач | Shimano RD-TZ500, 7k |
| Кермо | Ергономічного типу, посилений, сталь, 600 мм д.25,4 мм |
| Педалі | Пластикові платформи з зачепами, на кульковому підшипнику |
| Рік | 2021 |
Самовивіз із магазину
Відділення «Нова пошта»