|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Телевізор TCL 75P655
Телевізор TCL 75P655
| Тип | LED |
|---|---|
| Діагональ, дюйм | 75 |
| Роздільна здатність | 3840 x 2160 (UHD (4K)) |
| Вигнутий екран | Ні |
| Контрастність | Mega Contrast |
| Частота оновлення, Гц | 60 |
| Кут огляду | 178° |
| Підтримка HDR | Так |
| Smart TV | Так |
| Операційна система | Google TV |
| Браузер | Так |
| Тип тюнеру | Аналоговий |
| Цифровий тюнер | DVB-T, DVB-S2, DVB-С |
| Пульт ДК | Так |
| Підтримка 3D | Ні |
| Вихідна потужність, Вт | 2 x 15 Вт |
| Керування голосом | Ні |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| RJ-45 (LAN) | Так |
| CI слот | Так |
| Композитний | Так |
| Безпровідне підключення | Wi-Fi, Bluetooth |
| Кріплення VESA | 400 x 400 |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 1667 х 959 х 69.5 мм |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 1667 х 1025 х 351 мм |
| Основний колір | Чорний |