Apacer AS350X — це сучасний внутрішній SSD-накопичувач формату 2.5", який є оновленою та покращеною версією популярної лінійки AS350 Panther. Завдяки великому об'єму у 2 ТБ, він ідеально підходить як для зберігання медіабібліотек і встановлення важких ігор, так і для професійної роботи з контентом.
Основні параметри продуктивності
-
Об'єм: 2 ТБ (2000 ГБ).
-
Інтерфейс: SATA III (6 Гбіт/с), зворотна сумісність із SATA II та SATA I.
-
Швидкість послідовного читання: До 560 МБ/с.
-
Швидкість послідовного запису: До 540 МБ/с.
-
Тип пам'яті: 3D NAND (забезпечує високу щільність запису та надійність).
Ключові особливості серії AS350X
-
Покращена стабільність: Модель AS350X отримала оновлений контролер та оптимізовану прошивку, що забезпечує стабільну швидкість навіть при тривалих операціях запису великих файлів.
-
Технологія SLC Caching: Використання інтелектуального кешування дозволяє значно прискорити роботу системи та запуск програм, що критично важливо для щоденних завдань.
-
Підвищена витривалість: Завдяки вбудованим технологіям вирівнювання зносу (Wear Leveling) та підтримці команд ECC (Error Correction Code), накопичувач автоматично виправляє помилки та рівномірно використовує комірки пам'яті.
-
Низьке енергоспоживання: SSD споживає на 95% менше енергії, ніж традиційні жорсткі диски, що подовжує час автономної роботи ноутбука.
Фізичні характеристики та надійність
-
Формфактор: 2.5 дюйма (товщина 7 мм) — підходить для більшості ноутбуків та настільних ПК.
-
Стійкість до ударів: До 1500G/0.5мс (відсутність рухомих частин робить його значно надійнішим за HDD при падіннях).
-
MTBF (середній час між відмовами): 1 500 000 годин.
-
Підтримка технологій: S.M.A.R.T., TRIM, NCQ.