Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Шафи і кріплення

Телекомунікаційні шафи встановлюються в офісах і служать для зберігання мережевої техніки. Купити ці зручні пристосування недорого можна у нас.

Функції

Телекомунікаційні шафи використовуються для зберігання устаткування, використовуваного всім колективом організації. Вони захищають техніку від користування поза робочих цілей, а також від крадіжки і поломки. Шафи забезпечують зручне зберігання всіх необхідних механізмів в одному місці.

Види шаф

В залежності від способу розташування виділяють:

  1. Підлогові конструкції;
  2. Настінні моделі.

Перші необхідні для великих організацій з великою кількістю обладнання, а другі — для маленьких і середніх фірм з малогабаритними пристроями. Для установки підлогового примірника необхідно виділити окреме техприміщення, тому в невеликих приміщеннях популярністю користуються настінні моделі.

Типи настінних шаф

Серверні шафи такого кріплення поділяються на два види:

  1. Розбірні;
  2. Зварні.

Розбірні складаються з декількох деталей, тому вони просто розбираються при необхідності. Такі моделі легкі, тому кріпляться до будь-якої стіні. А ось зварні примірники важкі, громіздкі, складні в експлуатації. Їх використовують для установки не в приміщенні, а за його межами. Але не варто турбуватися за збереження обладнання — шафи і кріплення дуже міцні і надійні, зламати їх неможливо.

Матеріал

В основу виробу входить метал. Дверцята може бути з ударостійкого скла, але більш поширені повністю сталеві моделі. Скляні двері дозволяють розглядати вміст ємності не відкриваючи дверцята.

Важливі характеристики

Головні критерії для серверних шаф:

  1. Висота;
  2. Глибина.

Висота вимірюється в юнітах (U), один показник яких дорівнює 4,4 см. Серед настінних шаф зустрічаються моделі з висотою в 12, 9 і 6 юнітів. Підлогові набагато вище — до 47 U. Один юніт припускає 3 отвори для підключення. Ціна на високі моделі більше, ніж низькі.

Максимальна глибина моделі з настінним кріпленням — 54 см, а з підлоговим — 100 см.

Ці показники відображають форму і тип техніки, яку можна встановити в просторі. Бажано, щоб величина глибини і висоти була трохи більше необхідної, адже можливо знадобитися встановити додаткові механізми або нові конструкції, параметри яких будуть відрізнятися від характеристик старих.

Шафи і кріплення необхідні кожному підприємству, яке працює з великою кількістю комп'ютерної техніки.

Вгору