Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Об`єктиви

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Купівля дорогого фотоапарата далеко не завжди гарантує отримання на виході знімків високої якості. Портрет або панорамна зйомка – все це вимагає від техніки окремих характеристик. Домогтися потрібного результату допоможуть об'єктиви. Вони являють собою спеціальний оптичний пристрій, що дозволяє створювати знімки дійсно високої якості. Перш, ніж купити об'єктив своєї камери в нашому інтернет-магазині, насамперед необхідно детально вивчити його характеристики. Саме це дозволить зробити дійсно правильний вибір.

Класифікація

Конструкція всіх об'єктивів практично однакова. Вона включає набір лінз, які об'єднуються в окрему оптичну систему. Найвищої якості знімків можна досягти виключно з професійними лінзами. Сьогодні лідерами на ринку є наступні виробники:

  • Nikon;
  • Canon;
  • Sony та інші.

Відрізнятися об'єктиви один від одного можуть не тільки за якістю виконання, але і іншими характеристиками: фокусна відстань, оптична корекція та профільне призначення оптики. Зі свого боку ми раді запропонувати всебічну допомогу у виборі підходящої оптики, при цьому гарантуємо, що ціна на нашу продукцію приємно вас здивує.

Різновиди об'єктивів

Ті об'єктиви, де немає функції зміни фокусної відстані, у професійній практиці називаються дискретними. Якщо ж фокус змінюється, то мова йде про варіо об'єктиви. Вони в свою чергу поділяються на кілька груп:

  • Стандартні. Добре підходять для вуличних репортажів, портретної зйомки. Для останнього типу зйомки можна придбати окремі портретні об'єктиви стандартного типу, що в даній області дозволить досягти дійсно шикарних результатів;
  • Ширококутні. Кут охоплення у таких моделей – від 50 до 80 градусів, а сам фокус не перевищує більшу частину знімка. Відмінно підходять для пейзажної зйомки. З їхньою ж допомогою можна домогтися дуже цікавих натурних замальовок;
  • Надширококутні. Фокус в даному випадку не перевищує меншу сторону знімка. Як правило, такі об'єктиви використовують у творчих видах зйомки;
  • Довгофокусні. Не менш популярне їх назва – телеоб'єктиви. Тут фокус значно більше діагоналі кадру. Застосовуються для зйомки дикої природи і дуже оброблених об'єктів.

Представлені на сайті моделі є досить потужними, від чого і ціна на них вище. Втім, краще один раз заплатити хороші гроші, ніж кожен місяць відчувати необхідність змінювати устаткування.

Вгору