Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Карти пам`яті

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

При використанні сучасного обладнання, часто застосовуються microSD: це можуть бути смартфони, дрони, відеореєстратори, фото - відеокамери, ігрові приставки. Виходячи з вигляду гаджета і його функцій, підбирається карта microSD, потрібної ємності та швидкості читання даних, ціна карти залежить від її технічних характеристик. Неправильний підбір карти, призведе до збоїв у роботі гаджета. Також не рекомендується купувати дешеві microSD низької якості, вони запросто можуть відмовитися працювати в самий потрібний момент. Тому, заздалегідь вивчивши характеристики, є можливість підібрати і купити оптимальну для техніки, і обсягу роботи карту, не переплачуючи за непотрібні функції. Перед підбором карти, потрібно дізнатися формат, з яким сумісна ваша техніка. Потрібно застосовувати той тип microSD, який зазначений в інструкції з експлуатації гаджета, щоб не довелося застосовувати адаптери або перехідники. Враховуючи ці невеликі нюанси, ви зможете недорого придбати відповідну карту microSD в нашому каталозі.

Головні різновиди карт microSD:

  • Призначені для записів відео-, аудіо-даних, стандартного формату, під телебачення;
  • Застосовувані під час відеозапису в HD форматі;
  • При проведенні відеозапису Full HD (720p/1080p);
  •  Спеціальні карти для збільшення сховища планшетів і мобільних телефонів, існує різновид microSD, розроблених спеціально під швидкісні гаджети, які дозволяють швидко запускати встановлені додатки та ігри, а також зберігати велику кількість інформації;
  • Різновиди карт, також поділяються за обсягом, зараз ринок аксесуарів для гаджетів пропонує вибір карт пам'яті від 1GB до 512GB.

Серед особливостей microSD, варто відзначити наступне:

  • виробники карт пам'яті, постачають товар вже форматованим;
  • швидкість читання складає від 6 до 60 МБ/сек.;
  • карти пам’яті формату microSD випускають однакової форми і розміру, так що проблем з установкою не виникне;
  • існують чотири різновиди, визначеного стандарту. Завдяки їм можна зрозуміти, чи сумісне ваше пристрій з картою: microSD, microSDHC (підтримуються деякими ігровими приставками, microSDXC (хоча повнорозмірні microSDXC, не можна використовувати в смартфоні, більшість з них підтримуються камерами, ноутбуками, яким потрібне додаткове сховище), а також microSDUC.

Всі представлені карти пам'яті microSD можна купити в нашому інтернет-магазині.

Вгору