Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Витяжки кухонні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Духота, пар і запах їжі, якою б вона не була смачною, на кухні стають перешкодами для господині. Варіння, смаження, приготування страв на пару і в духовці неминуче спалюють кисень і заважають вільно дихати. Щоб уникнути проблем з легенями і перешкоджати поширенню запахів, не завжди приємних, по всій квартирі, необхідно встановити витяжку.

Наш інтернет - магазин пропонує витяжки кухонні в великому асортименті.

Різновиди кухонних витяжок

Вибирати витяжки кухонні необхідно, спираючись не лише на дизайн, але й на конфігурацію пристрою. Виділяють кілька основних конструкцій цих побутових приладів:

  1. Вбудовувані - найбільш практична, її майже не видно, так що оформлення відходить далеко на задній план. Такі витяжки вбудовують в верхнє відділення кухонного гарнітура, залишається видимою лише панель управління. Робочі частини заховані в шафі, а місця вистачить, щоб вмістити туди ще багато різних дрібниць і не тільки. Виходить, що і чистити таку витяжку набагато простіше.
  2. Похилі - у них найбільш сучасний дизайн і висока ефективність, а ще вони значно економлять простір на кухні. Її можна нахиляти відносно варильної поверхні, змінюючи таким чином положення при всмоктуванні повітря. Завдяки такій ергономіці відпала необхідність вбудовувати в корпус мотор, який буде видавати шум при роботі.
  3. Підвісні - підвішені на стіну витяжні пристрої не можуть мати у своєму розпорядженні двигуни високої потужності, тому підходять для монтажу в кухні невеликих розмірів. У більшості випадків вони доповнені режимом відведення повітря, так як одна циркуляція не надто продуктивна. Низький рівень шуму (в середньому 40 дБ і менше), легка установка і бюджетність є перевагами, з недоліків можна відзначити однотипний дизайн від моделі до моделі.)
  4. Без купола - візуально вони виглядають, як два перпендикулярних один до одного прямокутника, з'єднаних між собою. Працюють вони в режимі відведення і циркуляції, у багатьох моделей поміщений вугільний фільтр. Встановлювати їх можна в будь-якому місці кухні, кріпляться до стіни і стелі. Дизайнерські моделі прикрашені загартованим склом, на них можуть бути кнопки або сенсори.
  5. Купольні витяжки - своєрідний капюшон над робочою зоною робить витяжку універсальною деталлю в інтер'єрі будь-якого стилю. У більшості випадків їх виготовляють під стандартні габарити варильних панелей.

Технічні особливості приладу

Щоб купити дійсно якісне і довговічне устаткування, необхідно звернути увагу на основні показники:

  1. Фільтри - жировий справляється тільки з кіптявою і жирами; буває декількох видів: одноразові (папір або флізелін - зручні, без догляду), акрилові (чистити раз на місяць, міняти кожні 4 місяці), металеві (найнадійніші, потрібно мити у міру забруднення). Вугільний вбирає пари і запахи, вид залежить від моделі витяжки, краще комбінувати з жировим, заміна та чистка легко визначається за кольором індикатора.
  2. Шум - абсолютно тихих витяжок не буває, але зараз виробники домоглися значних показників. Гучність безпосередньо впливає на ціну. Якщо покупець не може дозволити собі такий агрегат, то краще вибирати двигун, здатний працювати на низьких оборотах.
  3. Підсвічування - зручна опція, що дає точкове світло прямо над плитою і робочою зоною. Можна не включати світло у всій кухні. Бувають світлодіодними, люмінесцентними, лампи розжарювання або галогенними.
  4. Продуктивність - чим вищий цей показник, тим менше витрати на електроенергію. Його визначає потужність двигуна.
  5. Функціонал - таймер, автовідключення, різні режими всмоктування повітря, дистанційне керування.
Вгору