Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Спалахи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Для тих, хто захоплюється фотографією, спалахи стануть невід'ємною частиною фотоапарата. Якщо хочеться отримати дійсно гарний кадр, або ж зйомка здійснюється в темний час доби або в приміщенні, то без додаткового світла буде просто не обійтися. У нашому інтернет-магазині таке обладнання представлено в широкому асортименті. Купити недорого якісні спалахи від провідних світових виробників – це реально.

Різновиди спалахів

Всі спалахи для фотоапаратів, які представлені на ринку, в тому числі і в нашому магазині, умовно можна розділити на кілька груп:

  • Вбудовані спалахи. Вони є частиною камери і живляться від акумулятора пристрою;
  • Зовнішні. Представлені, як додаткові вироби, що дозволяє значно розширити свої можливості в плані фотографії;
  • Кільцеві. Такі спалахи монтуються на об'єктив і дозволяють домогтися особливого ефекту під час зйомки;
  • Молоткові. Даний вид спалахів використовується для освітлення збоку.

Вартість спалаху безпосередньо залежатиме від того, до якої саме категорії він належить. Найбільшою популярністю користуються зовнішні спалахи, які монтуються безпосередньо на камеру. Вони досить потужні, універсальні і мають своє власне джерело живлення, тому займатися улюбленою справою протягом однієї сесії дозволяється значно довше. Вибираючи виробника спалаху, можна керуватися простим правилам – потрібно купувати фотоспалах тієї ж марки, що і камера. Це забезпечить максимальну сумісність пристроїв.

Від чого залежить вартість спалахів для камери?

Є кілька моментів, які безпосередньо впливають на вартість спалахів:

  • Матеріал, з якого виготовлений корпус. Як правило, виробники для цього використовують високоміцний пластик, але все ж характеристики в різних моделях різняться;
  • Якість світла;
  • Технологія TTL та її різновиди. Це скорочення має на увазі під собою опцію, за якою камера вимірює експозицію і затребує у спалаху потрібну потужність. Традиційна технологія TTL вимагає від користувача різних налаштувань, що не дуже зручно. Моделі з удосконаленою функцією TTL, наприклад, E-TTL або i-TLL роблять все автоматично, але більше по вартості;
  • Час перезарядки. Важливий показник, якщо виконується серійна зйомка або ведеться репортаж.

Бюджетні моделі спалахів можуть похвалитися непоганою потужністю і достатньо багатим набором основних можливостей. Професійні моделі будуть дорожче, але вони будуть відрізнятися дійсно високою якістю і більшістю автоматичних функцій.

Вгору