Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Пристрої для електромережі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Для того, щоб побудувати домашню та офісну мережу з мінімальними зусиллями та фінансовими витратами, варто використовувати спеціальні пристрої для електромережі. У нашому інтернет-магазині вони представлені в широкому асортименті, а тому кожен наш клієнт легко зможе підібрати для себе все необхідне.

Часто трапляється так, що дротове підключення просто неможливо організувати там, де воно найбільше потрібно. Це пояснюється конструктивними особливостями самого приміщення. Втім, в ньому точно знайдеться електрична проводка, яку можна буде використовувати для розширення підключення до мережі, використовуючи при цьому маршрутизатор. Це відмінне рішення, яке можна використовувати в якості противаги нестабільного Wi-Fi. До того ж, недорого купити пристрої для електромережі в нашому інтернет-магазині не складе ніяких труднощів. Ми пропонуємо тільки кращі рішення для організації домашньої або офісної мережі, тому результат обов'язково зможе виправдати абсолютно всі ваші очікування.

Різновиди

Пристрої для електричної мережі ставлять собі за мету спростити задачу користувача, якщо потрібно організувати надійну мережу або розширити функціонал встановлених будинку пристроїв. У нашому інтернет-магазині вони представлені наступними рішеннями:

  • Мережеві адаптери. Ті стародавні адаптери, які мали стандарт 10BASE-T і відрізнялися швидкістю 10 Мб/с, давно залишилися позаду. Сучасні мережні адаптери мають підтримку Fast Ethernet, тому швидкість передачі даних буде завжди на висоті;
  • Комунікатори. Ці прилади використовуються для передачі даних між комп'ютерами, що включені в одну мережу;
  • Маршрутизатори. Вони використовуються для об'єднання різних між собою мереж, а також забезпечує доступ до Інтернет з локальної мережі.

Від чого залежить вартість?

На будь-яке обладнання для електромережі встановлюється конкретна ціна, яка безпосередньо залежить від декількох факторів. Кожен окремий сегмент товару вимагає ретельного аналізу, що дозволить визначити всі ті моменти, які формують вартість пристрою. Втім, є й загальні фактори:

  • Якість виконання пристрою. Чим вище даний показник, тим дорожче обійдеться і саме обладнання, але це безпосередньо вплине на збільшений термін служби пристрою;
  • Швидкість передачі даних. Оптимальний варіант, який дозволить без будь-яких незручностей користуватися Інтернетом і завантажувати великі обсяги інформації – до 200 Мб/с;
  • Швидкість бездротового з'єднання. Можна розглядати моделі аж до 300 Мб/с, але разом з тим буде зростати і ціна на обладнання.

Наші консультанти допоможуть вам підібрати правильне обладнання для побудову стабільної та якісної мережі.

Вгору