Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Power over Ethernet (PoE)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Основне призначення Power over Ethernet (PoE) – передача даних і електричної енергії віддаленого пристрою. Для цього використовується вита пара в мережі Інтернет. Річ безумовно потрібна, однак намагаючись придбати її в місцевому магазині, ви могли зіштовхнути з пристойними націнками або зовсім не знайти потрібної моделі.

В такому випадку наш інтернет-магазин стане вашим порятунком. Наш асортимент достатньо широкий для того, щоб кожен клієнт зміг знайти варіант, що його цікавить, і купити PoE недорого.

Як працюють такі пристрої?

Їх комплектація досить проста і має всього чотири складових.

  • Комутатор, що подає в лінію напруга.
  • Інжектор живлення, що забезпечує харчування сумісних з функціями PoE пристроїв в мережах, що не мають потрібну підтримку.
  • Крос. Його завдання – подача напруги в лінію.
  • Інжектор живлення. Він встановлюється між кросом і комутатором.

Важливо зауважити, що такі пристрої на якість передачі даних ніякого впливу не надають.

Основні різновиди                       

На сьогоднішній день вже було випущено кілька стандартів і типів технології Power over Ethernet (PoE). Всі вони істотно відрізняються і підходять для різних завдань. Вони іменуються «стандарти» і різняться за ціною та потужності. Класично виділяють три покоління:

  1. (IEEE 802.3af). Відноситься до першого покоління. Постійний струм до 15,4 Вт, включаючи всі підключені пристрої. Діапазон напруги від 44-57 V. Класи живлення: 0-3.
  2. (IEEE 802.3at). Новий стандарт. Справжній стрибок, на тлі представників першого покоління. Живлення для всіх пристроїв збільшено майже в 2 рази і складає 30 Вт. Це дозволяє їм живити більш вимогливі до електроенергії пристрої, в тому числі камери спостереження і потужні точки доступу. Діапазон напруги також виріс і становить тепер 50-57 V. Живлення: 0-4.
  3. IEEE 802.3bt. Технологія новітнього покоління. Потужність знову зросла. Завдяки нововведенням вони здатні видавати до 51 Вт по одному кабелю. Тоді застосовуються відразу всі 4 кабель п'ятої категорії. Це якийсь прорив, адже можливість використання незадіяних раніше кабелів дозволяє серйозно збільшити ефективність PoE.

Незважаючи на явні переваги третього варіанту, його ціна на тлі інших зразків також зросла. Тому рекомендується вибирати найбільш оптимальний варіант, потужність якого відповідала б поставленим завданням. Прямо на нашому сайті ви можете придбати потрібний вам тип PoE під доступною ціною. Оскільки розібратися зі стандартами не так легко, ви завжди можете звернутися до наших консультантів з будь-якими питанням.

Вгору