Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Калькулятори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Сучасні калькулятори широко застосовуються не тільки для виконання найпростіших арифметичних дій, але і для складних інженерних обчислень, проведення фінансових підрахунків.

Різновиди

Зазвичай калькулятор того або іншого формату вибирають в залежності від цілей його застосування. Калькулятори розрізняються за розмірами. Повнорозмірні обчислювальні машинки мають високу розрядність і на свій дисплей можуть виводити одночасно до 16 цифрових значень. Крім того, габаритні моделі мають зручні великі клавіші і розмір дисплея, ідеально підходять для проведення бухгалтерських та фінансових розрахунків. Найбільш просунутими моделями таких калькуляторів є – друкувальні, які за рахунок вбудованого друкарського пристрою дозволяють виводити на спеціальну стрічку з паперу проведені обчислення. Кишенькові лічильні машинки зазвичай виводять на дисплей від 8 до 12 розрядів і виділяються відносно невеликими розмірами.

При цьому незалежно від габаритів калькулятори мають загальні стандартні можливості:

  • виконання базових арифметичних дій;
  • запам'ятовування значень;
  • обчислення % і квадратного кореня;
  • перемикання разрядностей.

Ці стандартні функції використовуються найчастіше і в побутовому житті, і для офісної роботи.

Більш складний різновид являють собою наукові або інженерні обчислювальні прилади. Крім базових арифметичних дій, вони дозволяють вирішувати різноманітні математичні задачі, наприклад, проводити розрахунок тригонометричних функцій, логарифмів, зведення в ступінь, обчислення факторіала, переклад форматів в радіани, градуси і т. д.

Ще більш просунутою моделлю наукових калькуляторів є програмовані і графічні, на яких можна проводити складні розрахунки та писати цілі користувальницькі програми з функцією запам'ятовування одноразово створених формул і будувати графіки за отриманими даними. Такі програмовані моделі можна підключати до інших пристроїв (персональний комп'ютер, ноутбук), що істотно розширює їх функціональні можливості і практичну користь.

Конструкція

Зазвичай калькулятор складається з дисплея і клавіатури, які з'єднані в єдиний цілісний пластиковий корпус, всередині розміщуються процесор і пам'ять у вигляді електронних мікросхем, а також елементи живлення (працюють від сольових, лужних батарей, акумулятора).

Купити недорого лічильну машинку можна в нашому магазині, ми представляємо широкий асортимент товарів. Ціна залежить від типу і функціоналу калькулятора.

Вгору