Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Дзвінки

Дверний дзвінок – пристрій, без якого не обходиться жоден будинок або офіс. Цей прилад призначений для подачі сигналу всередину приміщення і, безпосередньо, залучення уваги господаря.

Конструкція приладу проста: пристрій складається з кнопки, пристрою для подачі сигналу і електромагнітів в основі. Дверні дзвінки можуть відрізнятися по багатьом характеристикам, таким як: розмір, комплектація, габарити, і інше.

Різновиди дзвінків

За типом прийому і передачі сигналу виділяють такі типи дзвінків:

  • Механічні дверні дзвінки. Зазвичай вони застосовуються для додавання в інтер'єр родзинки, вони надають приміщенню зістарений вигляд. Найчастіше такі дзвінки оформлені у вигляді дзвіночка, молота і т. д.
  • Електромеханічні дверні дзвінки. Цей вид вважається більш сучасним у порівнянні з механічним і відрізняється від нього технічними характеристиками: при подачі струму на електромагнітну силу, ударний механізм притягається до сердечника і вдаряє металеву пластину, що створює звуковий ефект.
  • Електронні дверні дзвінки. Такі дзвінки не сильно відрізняються зовнішнім виглядом і способом установки від перших двох, але всередині у них встановлено кілька електронних механізмів. Тут звук подається від гучномовця. На таких дзвінках передбачено різноманітність мелодій і можливість змінювати гучність звуку. Такі дзвінки також діляться на дротові і бездротові.
  • Відеодзвінки – це нововведення в сучасному світі. Більшість бачили відеодзвінки тільки в кіно або серіалах, хоч це вже давно стало реальністю. На ньому можна не тільки встановлювати гучність мелодії і її вид, але і налаштовувати зображення. Також картинку з пристрою можна вивести на телефон, телевізор або комп'ютер і відкрити двері відвідувачу, навіть якщо людина знаходиться на великій відстані.

Особливості дверних дзвінків

Перші три види дзвінка прослужать довго, але при цьому пристрій не порадує наявністю великої кількості мелодій і регулюванням гучності.

Відеодзвінок ж дасть своєму господареві можливість розмовляти з гостем не виходячи з дому, або скористатися автовідповідачем, а також відкрити двері на відстані кількох десятків метрів, але ціна на такий пристрій значно вище, ніж на інші моделі.

У нашому інтернет магазині ви можете недорого купити будь-який вподобаний дверний дзвінок. Широкий асортимент товарів дозволить кожному вибрати найбільш підходящий варіант.

Немає товарів

Вгору