Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

ДБЖ для персональних систем

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Перебої в електромережі виникають дуже часто. ДБЖ, або джерела безперебійного живлення створені для того, щоб вирішити ці проблеми. Даний пристрій можна придбати для приватного та комерційного використання. ДБЖ для персональних систем дозволяють зберігати харчування важливих електроприладів при відключенні електрики. Така функція дуже актуальна, і виправдовує себе при експлуатації різних типів обладнання. Наявність ДБЖ дуже важливо при використанні комп'ютерів або серверної техніки.

Купівля такого приладу дозволить мінімізувати ймовірність несправностей, викликаних перепадами і нестабільною подачею електроенергії. Як показує практика, набагато вигідніше купити якісний ДБЖ, ніж робити ремонт обладнання, яке вийшло з ладу.

Особливості і різновиди

Основна функція – забезпечення електроживлення при відсутності напруги електричної мережі будинку або офісу. Вторинні завдання залежать від конкретної моделі. В основному безперебійне пристрій додатково забезпечує захист від перепадів вхідної напруги, перешкод в мережі.

На даний момент існує три основних категорії ДБЖ для персональних систем:

• Резервні (Offline) – це найпростіше обладнання, в якому присутній ряд пасивних фільтрів для вирівнювання напруги. Проте головним завданням таких пристроїв буде підтримка працездатності приладів під час відсутності електроенергії. Виявлене відхилення нижче норми, викликає автоматичне перемикання на батарею. Тривалість роботи пристрою ДБЖ безпосередньо залежить від ємності акумулятора. Основною перевагою таких варіантів буде невелика ціна.

• Лінійно-інтерактивні – працюють по тому ж принципу що і Offline, але з вбудованим трансформатором для компенсування змін в напрузі. При зниженні вхідного струму, трансформатор автоматично підключає додаткові обмотки. Завдяки цьому вихідні показники залишаються на допустимому рівні. Основною перевагою такого рішення буде можливість використання основної електромережі при ненормальних режимах. По співвідношенню ціни і якості, даний варіант відмінно підходить для домашнього використання.

• On-line (подвійне перетворення) – це багатофункціональне обладнання. Даний тип відрізняється надійністю, а також великим запасом потужності. ДБЖ з подвійним перетворенням контролюють імпульси та синусоїдальну форму струму, відсівають мережеві перешкоди, гарантують високу якість вихідного сигналу. Як правило, дане обладнання використовується для забезпечення стабільної роботи критично важливих пристроїв: сервери, робочі станції, медичне обладнання, вузли зв'язку, базові станції.

Замовити

Фахівці нашого магазину допоможуть підібрати оптимальний ДБЖ для вирішення Ваших завдань. Вся представлена техніка в нашому асортименті має відповідні сертифікати якості, відрізняється надійністю і довгим терміном служби.

Вгору