Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Чайники

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Чайники для плити — одна з найбільш затребуваних категорій посуду, вони успішно витримують конкуренцію з електрочайниками. Тому виробники зберігають їх у своєму асортименті і вдосконалюють відповідно з сучасними тенденціями і новими можливостями.

Переваги класичних чайників

Поява електрочайників з включенням однією кнопкою, підсвічуванням і автовідключенням повинно було б витіснити з ринку традиційні чайники для плити, але цього не сталося.

  • Купити чайник для плити — значить вирішити, у чому буде закипати вода в найближчі 10-15 років, його найчастіше змінюють заради естетики, але не по необхідності. Електричні чайники виходять з ладу швидше.
  • Чайники для плити у переважній більшості металеві, вони не вступають в реакцію з водою або навколишнім середовищем. Електричні моделі тієї ж цінової категорії зроблені з пластику — це не екологічно і в разі недобросовісного виробника загрожує неприємним присмаком води і проблемами зі здоров'ям.
  • У більшості випадків газ, необхідний для нагрівання води, обійдеться дешевше електрики.
  • Чайники для плити — це традиція, стиль життя, затишна атмосфера кухні.

Матеріал

Самий популярний і функціонально виправданий матеріал для чайників — метал.

  • Нержавіюча сталь,
  • Емалірованний метал.

Всі вони безпечні для людини, і не виділяють ніяких шкідливих речовин — наш магазин представляє продукцію брендів, які дорожать своєю репутацією і піклуються про якість матеріалів. Вибір між матовою і глянсовою поверхнею корпусу — питання не тільки естетики, але і функціональності. Глянсова поверхня гірше віддає тепло і довше зберігає воду гарячою.

Ручки сучасних чайників не нагріваються:

  • за рахунок конструкції (металева ручка — окрема деталь, закріплена на корпусі, і тепло їй не передається);
  • бакелітовій (не пластиковою, так як пластик деформується при нагріванні, а бакеліт термостійкий) або силіконової накладки на ручку.

Конструкція

У хороших чайників для газової плити дно товщі, ніж стінки. Посуд для індукційних плит — окрема категорія. У таких чайників дно не просто потовщене, у нього вбудований магнітний диск, який забезпечує передачу тепла і рівномірний нагрів. Більшість брендів пропонують відносно недорого чайники для будь-якого типу плити.

Кришка повинна щільно прилягати до корпусу, краще, якщо вона буде додатково кріпитися зажимом. Якщо ручка на кришці не гріється — це додатковий плюс до практичності.

На всіх сучасних моделях є свисток, він буває знімним або відкриваючимся. Перший практичніше, коли потрібно прочистити носик, а другий виключає можливість втратити насадку зі свистком. В обох випадках повинна бути ручка-вушко з термостійкого матеріалу, яка не нагріється, коли чайник закипить.

Вгору