Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Антени для Wi-Fi SMB

Більшість користувачів Інтернету знайомі з технологією Wi-Fi. Вона зайняла важливе місце в повсякденному житті людини, і навіть знайшла своє відображення в масовій культурі. Даний спосіб бездротового зв'язку популярний завдяки своїй доступності та простим налаштуванням. Щороку ринок електроніки поповнюється новими бездротовими пристроями. Серед найпоширеніших пристроїв з підтримкою Wi-fi варто виділити смартфони, планшети, комп'ютери, ноутбуки, телевізори. По всьому світу, число продажів таких пристроїв перевищує 1 млрд на рік.

Особливості і різновиди антен 

Дальність зв'язку і швидкість підключення по бездротовій мережі залежить від безлічі факторів. При організації мережі розглядають можливості передавача, частоту, а також антену. Щоб забезпечити високу якість сигналу і максимальне покриття, антена для Wi-Fi SMB повинна відповідати необхідним характеристикам.

Існує три види зовнішніх антен для бездротової мережі:

  • Ненаправлені – автоматично підключаються до базових станцій з найбільш стабільним сигналом, легко встановлюються.
  • Спрямовані – встановлюються вручну строго на джерело сигналу, добре справляється з посиленням. При переході на іншу БС потрібна ручна настройка.
  • Секторні – найбільш ефективний варіант, що працює в більш широкому спектрі ніж спрямовані. Такі антени здатні працювати одночасно з декількома базовими станціями.

Особливості експлуатації

Встановлюються такі антени як всередині, так і зовні будівлі. Пристрої для зовнішнього використання виділяються хорошою міцністю, і стійкі до несприятливих впливів зовнішнього середовища - сніг, дощ, град. Також зовнішні антени мають обов'язковий захист від грози.

Сектор спрямованості даних антен варіюється від 60° до 120° в горизонтальній площині, і 10°-25° у вертикальній. Всі секторні антени здатні працювати на частоті 2,4 ГГц і 5 ГГц. Вибір частоти залежить від можливостей передавального обладнання.

Переваги обладнання для корпоративного сегменту

Все Wi-Fi обладнання можна розділити на дві категорії: домашнє і корпоративне. Щоб встановити домашню бездротову мережу, досить купити звичайний роутер, який коштує недорого. Після декількох простих маніпуляцій, дане обладнання готове до використання. Однак така доступність і поширеність технології має один істотний недолік. Мешканці багатоквартирних будинків можуть зіткнутися з низькою швидкістю, і періодичними відключеннями від домашньої мережі. Це пов'язано з перевантаженням бездротового каналу.

Використовувати в корпоративному сегменті домашні точки доступу вкрай небажано. На перший час їх можливостей може бути достатньо. Але з появою сусідньої мережі, або необхідністю розширення власної, домашнє обладнання просто не впорається. Крім того, існують області, де дане рішення не буде працювати з самого початку через велику кількість користувачів.

У нашому асортименті представлені кращі Wi-Fi антени для вирішення будь-яких завдань. Ціна залежить від технічних характеристик пристрою. Все обладнання забезпечить якісний і стійкий прийом в будь-яких умовах. З допомогою зручного каталогу можна ознайомитися з пропозиціями, а також оформити замовлення.

Немає товарів

Вгору