Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Витратні матеріали до фото кіосків

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Фотокіоски поступово замінюють звичні всім невеликі фотолабораторії. Для обслуговування таких станцій не потрібна людина, потрібно лише вчасно поставляти витратні матеріали для фотокіосків.

Особливості та види матеріалів

Фотокіоски можуть використовуватися для друку фото, візиток, редагування зображень. При цьому в кіосках найбільш поширений метод сублімації зображення. У відповідності з цим використовують:

  • Сублімаційний папір;
  • Чорнило;
  • Чекові стрічки.

Суть сублімаційного друку полягає в переносі зображення з паперу на об'єкт. Під впливом високої температури фарба стає газом. При цьому верхній шар предмета злегка плавиться, і фарба легко проникає в його поверхню.

Для отримання якісного зображення необхідно використовувати відповідні витратні матеріали для фотокіосків. Головними характеристиками сублімаційного паперу є:

  • Структура. Зазвичай такий папір включає в себе два шари: друковану основу і підкладку. Основа для друку досить рихла через обробку паперу хімією при виробництві. Нижній шар при цьому водонепроникний.
  • Всмоктуюча здатність. Фарба практично не всмоктується в папір, а залишається на її поверхні, утворюючи при цьому чітке трохи випукле зображення.

Близько 97% фарби передається на предмет в процесі сублімації. Це забезпечує одержання зображення з насиченими кольорами. Робота коштує недорого, а результат буде радувати власника на протязі довгого часу.

Додаткові характеристики та вибір матеріалу

Залежно від потреб, необхідно вибирати відповідні матеріали. Важливими особливостями паперу є формат і щільність.

Існуючі формати:

  • А4. Універсальний і найбільш затребуваний розмір, оскільки будь-який принтер здатний друкувати малюнок такого формату.
  • А3. Вузьконаправлений формат, принтери, які працюють з такою папером, зустрічаються лише у певних організаціях. Найчастіше подібний розмір досягається з'єднанням двох матеріалів формату А4.
  • А2. Великі аркуші паперу, зручні для використання в принтерах великого формату.

Папір в рулоні використовується для малюнків нестандартного розміру.

Найбільш затребувана щільність не менше 90, та не більше 120 грам на квадратний метр. Менш щільний папір сильно мнеться, а більш щільний - погано згинається.

Фотокіоски дозволяють заощадити час і гроші на друк, при цьому створюють вироби високої якості. На нашому сайті можна придбати різні варіанти матеріалів для фотокіосків від відомих виробників за прийнятними цінами.

Вгору