Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Тонометри автоматичні

Тонометри — це медична техніка, яка використовується з метою фіксації вимірювань тиску і пульсу. Існує безліч типів приладів, але великим попитом серед рядових користувачів користуються автоматичні за рахунок простоти в експлуатації. Купити автоматичні тонометри можна в нашому інтернет магазині.

Принцип роботи автоматичного тонометра

Процес вимірювання тиску таким пристроєм повністю механізований. Людині необхідно тільки натиснути на кнопку. Тоді апарат нагнітає повітря в манжету і фіксує вимір. Отже, ризик похибки дуже малий, і виключена можливість помилитися у свідченнях.

Види виробів

Тонометри автоматичні діляться на зап'ястні і плечові. Перші фіксуються на зап'ясті, а другі — на плечі.

Зап'ястні моделі мають деякі переваги:

  1. Компактність;
  2. Наявність чохла в комплекті;
  3. Легкість;
  4. Працюють від батарейок.

Але точність показань нижче, ніж у наплічних. Це пов'язано з тим, що апарату складно встановити вірний показник на зап'ясті. Зап'ястний тип пристрою підходить для людей віком до 40 років.

Ціна на плечові моделі завжди вище, ніж на зап'ястні аналоги. Зате такий прилад вимірює тиск з максимальною точністю. Плечові тонометри зазвичай можуть працювати від двох джерел живлення: мережі і батарейок. Однак, вони досить габаритні, і більше підходять для домашнього застосування.

Особливості приладів

Тонометри автоматичні мають ряд характерних відмінностей:

  • Вид приладу — зап'ястний або плечовий. Для людей, які часто переміщаються більше підійде компактний зап'ястний тонометр, а для людей у віці, плечовий.
  • Дисплей – розмір, і наявність підсвічування. Прилади з великим дисплеєм і яскравою підсвіткою необхідні для літніх людей; також в нашому інтернет магазині можна вибрати екземпляри з функцією звукового відтворення тексту на екрані, але вони коштують дорожче.
  • Типу живлення — батарейки або мережа.
  • Наявності функції пам'яті. Багато сучасних приладів можуть запам'ятовувати більше 70 вимірювань тиску і пульсу. Це важливо для пацієнта, що страждає гіпертонією або аритмією, адже за допомогою такої функції можна фіксувати всі зміни самопочуття.
  • Розміром манжети. Варто звернути увагу і на діаметр манжети, адже вона повинна щільно облягати руку. У більшості приладів вона еластична і підлаштовується до будь якого плеча або зап'ястя.

Тонометри автоматичні прилади, необхідні не тільки хворим, а й здоровим людям, адже стежити за артеріальним тиском варто кожному.

Вгору