Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Термоси для їжі

Термоси для їжі зручно використовувати в ситуаціях, коли немає можливості розігріти їжу. А різноманітність моделей цих корисних приладів робить можливим їх використання в побуті як щодня, так і в подорожах.

Різновид

Виділяють ряд видів термосів для їжі:

  • Для однієї страви. У такому контейнері вийде розмістити або перше, або друге блюдо. Термос має широке горлечко, внутрішня поверхня зроблена з харчової нержавіючої сталі. Деякі моделі йдуть в комплекті з кришкою-мискою, в яку можна перекласти частину їжі в процесі її прийому. Класичний прилад зазвичай коштує недорого.
  • Термос з контейнерами і судочками. Цей тип термоса прекрасно справляється з транспортуванням декількох страв одночасно. Існують моделі, в яких кожен контейнер закривається своєю кришкою, а є варіанти, коли один контейнер ставиться поверх іншого. У комплект з деякими моделями термоса поставляють ложки і виделки, які зберігаються в окремому відсіку.
  • Універсальний термос. У такому приладі можливо переносити як їжу, так і напої. Вироби мають широку горловину і подвійну гвинтову кришку - маленька кришка для вживання напоїв, а велика - для їжі і заповнення термоса. Подібний варіант термоса незамінний для транспортування тільки одного варіанту їжі, і він зручний для зберігання великого обсягу на кілька чоловік.

Особливість

Існує ряд особливостей, які впливають на експлуатацію приладу:

  • Ширина горлечка. Діаметр горла, як правило, дорівнює діаметру корпусу. Існують моделі, у яких комбіноване горло - широка частина для їжі, а вузька - для напоїв.
  • Кришка. Найчастіше складається з двох частин - прогумованої пробки, що закриває горловину, і зовнішньої захисної кришки.
  • Обсяг. В середньому варіюється від 290 до 1200 мл. Чим більше обсяг, тим краще зберігається тепло.
  • Матеріал колби. Зазвичай це метал, скло або пластик. Металева колба міцна, гігієнічна, добре зберігає тепло і не схильна до корозії. Скляна колба екологічна і не вбирає запахи. Колба з пластику легка і коштує недорого.
  • Матеріал корпусу. Найчастіше це метал або пластик, рідше скло. Корпус із пластику легкий і виглядає красиво, оскільки його можна підібрати в будь-якому колірному рішенні. Сталева колба має високу міцність. Скляну колбу найзручніше використовувати в міському середовищі. Скляні моделі часто оснащені гумовими кільцями, які знижують ймовірність випадкового пошкодження термоса.

Термоси для їжі корисні в різних обставинах - і в офісі, і на природі. Різноманітність моделей дозволяє кожній людині вибрати свій термос. Ознайомитися з великою кількістю моделей можна на нашому сайті і купити варіант, що сподобався, за доступною ціною.

Немає товарів

Вгору