Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Тарілки (пластик)

Тарілки (пластик) є дуже зручним і функціональним інструментом, який незамінний як в побуті, так і під час пікніків. Деякі з них можуть використовуватися для гарячої їжі, інші – для холодної. Якщо правильно купити одноразовий пластиковий посуд за хорошою ціною, то можна не тільки заощадити купу часу і грошей, але і вберегти своє здоров'я, оскільки деякі види пластикового посуду просто шкідливі.

На нашому сайті ви можете купити якісні тарілки (пластик), які відповідають всім вимогам до безпеки. І зовсім недорого. А тепер докладніше про критерії.

Види пластикових тарілок

Як правило, пластиковий посуд спочатку асоціюється з пікніком. Тим не менш, деякі види створюються спеціально для будинку. Такий посуд сподобається багатьом завдяки привабливому дизайну. Особливо він припаде до душі дітям, які люблять все різнобарвне.

Також пластикові тарілки для будинку прекрасно покажуть себе в якості предметів інтер'єру. За формою, оформленню і глибиною можна підібрати будь-який посуд із пластику.

Пластикові тарілки зустрічаються в наступному виконанні:

1. Одноразові. Використовуються для того, щоб поїсти десь за межами будинку. Як правило, не призначені для гарячої їжі, за винятком глибоких тарілок. Але можуть бути і винятки.

2. Багаторазові. Це стандартні миски або тарілки, які можуть використовуватися для різних цілей — накладання салатів, м'ясних страв або для супів. Робляться з більш щільного матеріалу.

Це дві основні відмінності пластикових тарілок. Також вони поділяються за призначенням для гарячих і холодних страв. Зрозуміти, де які, можна за спеціальним маркуванням на дні.

Матеріал

Два основних матеріали, з яких може виготовлятися пластиковий посуд — це поліпропілен і полістирол. Перший більш стійкий до впливу високих температур, не виділяє токсичних речовин при нагріванні. Однак при цьому він погано переносить низькі температури, може тріскатися і деформуватися. Особливо це стосується заморожених страв. Тарілки з поліпропілену краще не використовувати для морозива та інших продуктів з морозильника.

Полістирол підходить для холодних страв і продуктів кімнатної температури. При нагріванні виділяє небезпечні канцерогени. Потрібно бути дуже уважним при покупці мисок для супів, оскільки іноді їх теж виробляють з полістиролу. Відрізнити таку тарілку можна за характерним написом на дні. Можна наливати гаряче лише в пластик, позначений маркуванням PP.

Немає товарів

Вгору