Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Сумки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Будь-якому фотографу дорога техніка, з якою він працює. Саме тому важливим є грамотний вибір сумки для фотоапарата. Подібний чохол допоможе транспортувати камеру з комфортом, не переживаючи при цьому за збереження техніки.

Види сумок для фотоапаратів

Найчастіше професіонали вибирають кілька сумок для різних випадків. Існує кілька типів:

  • Фоторюкзак . Місткий варіант для перенесення великої кількості техніки. Руки фотографа вільні, навантаження розподіляється рівномірно. Причому існують рюкзаки, в яких крім техніки вдасться розмістити і деякі особисті речі.
  • Плечова фотосумка . Мобільний варіант для тих, кому доводиться часто міняти складові техніки в процесі зйомки. Деякі моделі сумок представлені в декількох розмірах, що дозволяє кожній людині підібрати для себе ідеальний варіант. Дизайн сумки може мало відрізнятися від звичайної.
  • Сумка-кобура. Вертикальне завантаження такої сумки забезпечує швидкий і зручний доступ до техніки. Подібний чохол коштує недорого, компактний і ідеальний для фотоапарата, у якого немає безлічі додаткових пристосувань.
  • Слінг. Широка лямка даної сумки перекидається через плече фотографа. При цьому сумка щільно прилягає до тіла людини і забезпечує миттєвий доступ до техніки.
  • Кейс. За допомогою такої валізи можна перевезти більшу кількість техніки, не турбуючись за її збереження. Такий варіант часто використовують професійні фотографи.
  • Валіза. Також як і кейс вміщує в себе великий набір техніки, головною відмінністю є наявність коліс.

Важливі особливості

Крім розміру сумки необхідно врахувати її додаткові характеристики.

  • Організація внутрішнього простору сумки і кишені. Для збереження техніки важливо, щоб вона була щільно закріплена в сумці. Безліч кишень дозволить розмістити кожен предмет на своєму місці.
  • Фурнітура, ремені і кріплення. Фурнітура з міцного пластику або металу найбільш краща. Міцно пришиті ремені зможуть витримати всі навантаження.
  • Матеріал сумки. Зовнішній шар повинен бути непроникним, а внутрішній - м'яким, щоб не допустити появи подряпин на техніці.

Вибір сумки для фотоапарата є кропітким процесом, який вимагає врахування багатьох особливостей. На нашому сайті можна купити різні сумки за вигідною ціною .

Вгору