Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Сучасні скороварки-незамінні помічники на кухні практично кожної господині. З їх допомогою можна приготувати будь-яку страву за лічені хвилини, тим самим заощадивши свій час для більш важливих справ. Завдяки широкому асортименту нашого інтернет-магазину Ви зможете купити скороварку своєї мрії недорого.

Різновид

Скороварки класифікуються на механічні та електричні. Також пристрої бувають з пружинним або рухомим клапаном, який герметично запечатує каструлю і зберігає аромат страви.

Сучасні електричні скороварки набагато простіше у використанні, але вимагають окремого місця на кухні. Завдяки простоті використання і широкому функціоналу можуть замінити пароварку, мультиварку і навіть йогуртницю.

Механічні моделі не менш популярні в порівнянні з електричними моделями за рахунок своєї більшої довговічності і меншої вартості. Для приготування страви через більш високих температур і тиску потрібен менший час. До всього цього, дозволяють контролювати весь процес за рахунок швидкого випуску тиску.

Вибір моделі слід робити виходячи з власних уподобань і пропонованих вимог до функціоналу і обсягу.

Перевага

Головне достоїнство скороварки-скорочення витрат часу на приготування їжі без втрати смаку і аромату. Інші плюси покупки пристрою:

  • прийнятна ціна;
  • компактність, що дозволяє встановити пристрій навіть в самих маленьких кухнях;
  • щільна кришка, що зберігає смак і аромат;
  • збереження до 80% корисних мікро - і макроелементів в продуктах, що недоступно при приготуванні звичайним способом;
  • особлива соковитість і ніжність страв завдяки запобіганню витоку вологи і ароматів в процесі виготовлення;
  • Висока якість, що гарантується використанням високоякісних матеріалів в процесі виробництва агрегату;
  • великий вибір обсягу скороварки;
  • тривалий термін експлуатації при дотриманні вимог інструкції (механічні моделі служать довше електричних);
  • безпека за рахунок наявності спеціального клапана, що запобігає перевищення тиску в каструлі вище критичного значення.

Якщо виникли складнощі з вибором, ви можете звернутися до менеджерів нашого магазину. Грамотні фахівці допоможуть з вибором і так само оформити замовлення на покупку вподобаної моделі.

Вгору