Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Мережеві адаптери

Мережевий адаптер необхідний для виходу в Інтернет. Він являє собою сполучну ланку між користувачем ПК та мережею. Завдяки своєму функціоналу, такі пристрої здатні замінювати мережеву карту, зазвичай вбудовуються в комп'ютер. Купити мережевий адаптер ви можете в нашому інтернет-магазині.

Функціональні елементи

Залежно від типу моделі, мережеві адаптери можуть відрізнятися цілим рядом характеристик. При покупці пристрою слід звертати увагу на наступні аспекти:

  • тип роз'єму;
  • можлива сумісність з мікропроцесорами;
  • швидкість;
  • використання прямого доступу до пам'яті;
  • тип шини;
  • обсяг буфера.

Крім того, важливим критерієм при виборі є розрядність шини.

Принцип роботи

На даний момент існують два типи інтернет-зв'язку. Це провідний і бездротовий. Мережевий адаптер функціонує з обома. Щоб підключити комп'ютер до мережі через адаптер потрібен кабель. Часто використовується пристрій, призначений для USB роз'єму. Він також має особливий порт для Ethernet.

Бездротові адаптери більш популярні, оскільки дозволяють комп'ютеру здійснювати підключення до найближчої мережі. Зовні такі пристрої нагадують флеш-карту, за рахунок чого дуже мобільні. Їх легко можна взяти з собою в поїздку, на роботу або тривалу прогулянку. Варто лише підключити його до комп'ютера, як він відразу просканує місцеві інтернет-з'єднання. Після обробки даних, мережеві адаптери передають інформацію спеціальному програмному забезпеченню, встановленому на комп'ютері.

Отримавши вхідні дані, ПК виводить спіймані мережі на дисплей, де користувач може ознайомитися з їх характеристиками. Досить вибрати потрібну мережу і підключитися. Комп'ютер може вимагати пароль, якщо мережа заблокована для сторонніх.

Наступного разу власнику адаптера не доведеться вводити дані. Комп'ютер виконає автоматичне підключення.

Основні різновиди

Мережеві адаптери можуть бути поділені за кількома ознаками:

  1. Спосіб підключення до мережі: дротової і бездротової.
  2. Інтерфейс: ISA, PCLe, PCI, USB та інші.
  3. Тип порту: RJ-45, AUI, BNC і інші.
  4. Швидкість передачі: тут варіативність досить велика. Від 10 Мбіт/с і до 25 Гбіт/с. Звичайно, для домашнього використання досить невисоких швидкостей.

Мережеві адаптери не завжди купуються для приватного користування. Це може бути покупка для офісу або будь-якої іншої робочої зони. У нашому інтернет-магазині ви можете недорого купити якісний адаптер для будь-яких цілей.  Ціна залежить від функціоналу та характеристик.

Немає товарів

Вгору