Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Медичний бандаж НДС7

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Медичні бандажі НДС7 мають особливу структуру, завдяки якій можуть бути використані в якості фіксатора певної області тіла людини. Їх застосування обгрунтовується певним медичним діагнозом і зазвичай становить від декількох тижнів до пари місяців. У нашому інтернет-магазині ви можете недорого купити будь-який наявний товар.

Різновиди

Залежно від типу накладення, показань до застосування і пошкодженої області тіла, медбандажі НДС7 діляться на кілька категорій.

  1. Паховий. Іноді такий бандаж ще називають грижовим, так як досить часто використовують у випадках утворення гриж: з метою лікування і профілактики. Моделі можуть бути як дитячими, так і дорослими. Крім того, існує і гендерний поділ. Так, жіночі варіації зазвичай мають форму трусів. Він активно використовується при дефектах і неправильному розташуванні органів. Бандаж для сильної половини практично не має обмежень застосування, і використовується при грижовому утворенні з будь-якого боку. На тілі носиться як нижня білизна.
  2. Ортопедичний. Досить різноманітні в своїй конструкції і призначенні. Розраховані на носіння при травмах кінцівок. Залежно від хвороби в бандаж можуть бути включені спеціальні ребра і вставки, що підсилюють жорсткість конструкції.
  3. Родовий. Можуть застосовуватися як до дітонародження, так і після. Крім того, є варіації, в яких враховані відразу обидва періоди. Такий бандаж має просту конструкцію і зазвичай являє собою широку лінію, що кріпиться на поясі. Деякі моделі виконані у формі жіночої білизни із завищеною талією.

Серед перерахованих різновидів бандажів зустрічаються свої «підкласи» і варіанти виконання, що враховують особливості того чи іншого захворювання. Наприклад, поперековий, пупковий і т. д.

Рекомендації до застосування

Медичний бандаж НДС7 - це багатопрофільний фіксатор, до застосування якого звертаються в багатьох випадках. Їх можуть використовувати ті, хто проходять через реабілітацію, так і люди з переломами і розривами зв'язок. Деяким пацієнтам рекомендують носити його при щоденних фізнавантаженнях на тіло, при випаданні грижі, як додаткову підтримку вагітним жінкам і пацієнтам для швидкого післяопераційного відновлення, для лікування варикозних і остеохондрозних захворювань, при болю в попереку та інших областях нижньої частини тіла і попередження появи розтягнень. 

На нашому сайті ви можете придбати зручні бандажі, що враховують особливості вашого тіла. Ціна вказана в описі товару.

Вгору