Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Глюкометри НДС7

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Цукровий діабет протягом довгих років був частою проблемою у людей у віці, однак останні тенденції в медицині невтішні. Зараз страшний діагноз можуть поставити і в сорок, і в тридцять років. Тому багатьом необхідний прилад, що дозволяє стежити за рівнем цукру в крові. Купити глюкометр ви можете в нашому інтернет-магазині.

Різновиди і типи глюкометрів

Сьогодні на ринку представлено досить багато варіацій глюкометрів. В основі диференціації лежить принцип роботи.

  1. Фотометричні. Джерелом інформації для таких пристроїв є кров людини, тому для його коректної роботи необхідно взяти її на аналіз. Це легко, досить проколоти подушечку пальця і зробити так, щоб на тестер потрапила її крапля. Спеціальна смужка покрита речовиною, реагує на склад крові. В залежності від вмісту цукру буде змінюватись і колір тестера.
  2. Лазерні. Досить корисне придбання для тих, хто завжди боявся здавати кров в лікарнях на аналіз. Завдяки сучасним технологіям, такі глюкометри використовують принцип «лазерного проколювання». Пристрій направляє в палець світловий імпульс, який пропалює поверхню шкіри і самостійно відбирає кров на аналіз.
  3. Безконтактні. Останнє слово техніки. В основі його роботи лежить когерентне випромінювання. Після зіткнення з поверхнею шкіри, промені змінюються і, відбиваючись, передають отриману інформацію на приймач. Отримавши дані, пристрій впорядковує параметри, обробляє їх і виводить на дисплей зрозумілу користувачеві інформацію.
  4. Одноразові. Найбільш популярний варіант. Здатний забезпечити швидку діагностику. Сам тестер виконаний у вигляді смужки, щоб повідомити про результат перевірки кольором. Це стає можливим завдяки унікальному хімічному складу, що реагує на зіткнення з кров'ю.

В даній класифікації були наведені найбільш популярні види глюкометрів, крім них існують і інші.

Пристрій і структурні елементи глюкометра

Як вже говорилося раніше, зустрічаються різні моделі глюкометрів. В основі пристрою лежить свій принцип роботи, що визначає конструкцію апарату. Однак є загальні моменти, незалежно від типу пристрою:

  • акумулятор забезпечує автономну роботу;
  • дисплей, зазвичай з рідкокристалічним екраном;
  • тестер, частіше виконаний у вигляді хімічно оброблених смужок;
  • леза, які проколюють палець.

У нашому інтернет-магазині представлені якісні моделі, ціна на які залежить від типу пристрою.

Вгору