Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Фотокниги (витратні матеріали)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Сьогодні, ринок представляє широкий вибір матеріалів, необхідних для створення фотокниг. Ціна на продукцію, в основному, залежить від продуктивності вибраного пристрою. Якщо ви працюєте в фотоіндустрії, і хочете розширити перелік надаваних послуг, то придбання такого обладнання буде відмінним вкладенням. Це дозволить не тільки робити знімки, але і оформляти свою роботу у фотокниги.

Основні види і функціонал обладнання

  • Друк. Дуже багато залежить від якості виготовлених сторінок фотокниги. Одне з кращих пристроїв, що дозволяє досягти високої якості фото – це цифрова лабораторія, цей пристрій дозволяє експонувати зображення на папір з світлочутливого матеріалу.
  • Фото-прессмашина. Обладнання даного виду призначене для того, щоб збирати блоки фотокниг. Стіл для зборки повинен бути оснащений притиском зі спеціальним приводом.
  • Біговка. Використовується для біговки фотографій, основна відмінність в таких пристроях — це ширина робочої поверхні. У виробництві малим тиражем підходить спрощена біговка ручного типу. Для багатотиражного виготовлення використовуються більш професійні моделі, оснащені додатковими опціями: розраховані на роботу з папером високої щільності, а також створюють лінію відриву, з допомогою штрихової перфорації.
  • Компресор. Вибір даного обладнання залежить від продуктивності, яка вам потрібна. Поршневий компресор з високою продуктивністю створює багато шуму, а також працює на маслі, але є найбільш практичним для багатотиражного виробництва. Компресор мембранного типу трохи поступається в ефективності виробництва, але працює тихіше.
  • Машина для намазування клею і ламінатор. Основним завданням машини для намазування клею є рівномірне нанесення клейкої речовини. Використання такого пристрою значно зменшує витрату матеріалів, і підвищує ефективність продуктивності праці. Головною відмітною характеристикою пристрою є ширина допустимої проклейки.
  • Ламінуючий пристрій необхідний для нанесення спеціальної плівки на фотопапір, що дозволяє захищати сторінки від вологи, ультрафіолету і забруднень. Матеріал призначений для двох типів роботи: гаряче і холодне ламінування. Основна відмінність між пристроями – ширина валів.
  • Гільйотинні різак. Призначений для рівного зрізу всього блоку. Довжина різу є основною відмінною особливістю. Володіє такими додатковими функціями як: підсвічування зрізу, захисна кришка, пристосування для вузького різання, а також має особливу конструкцію, яка дозволяє уникнути травмування.

Якщо ви займаєтеся створенням фотоальбомів, в нашому магазині ви можете купити необхідне обладнання.

Вгору