Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Авторесивери

Сьогодні складно уявити машину, не оснащену сучасною аудіосистемою. Її важливою складовою, нарівні з динаміками, залишаються авторесивери. Такі пристрої забезпечують чистоту і якість звуку. Вони необхідні, якщо водій хоче слухати музику в дорозі. У нашому інтернет-магазині ви можете недорого купити авторесивери необхідної моделі.

Технічні характеристики

Перед вибором пристрою варто ознайомитися з його технічними особливостями. Кожна модель, представлена в нашому асортименті, виділяється своїми перевагами і високою якістю роботи. До основних показників відносяться:

  1. Шум. За цим показником можна судити про співвідношення шуму і сигналу, який видається. Чим вище показник, тим чистіше буде відтворений звук.
  2. Габарити. Необхідно враховувати  розміри пристрою. Для зручності було виділено кілька стандартизованих типів. Найпоширеніші варіанти – 1 Din. Іноді у продажу зустрічаються 2 Din, такі моделі мають збільшений корпус і, як правило, мають більший функціонал. Моделі такого типу дозволяють встановлювати спеціальні модифікації: від камер заднього виду до навігатора.
  3. Чутливість тюнера. Цей показник стає важливим, коли водій відправляється в далеку поїздку. Опинившись за містом, якісний пристрій продовжить ловити сигнал.
  4. Еквалайзер. Такий модуль присутній не на всіх моделях. Він може бути досить корисним, оскільки дозволяє вручну вибудовувати звуковий баланс. Від кількості дисплейних смуг буде залежати чутливість налаштування.
  5. Канали. Зазвичай на автомагнітолі є від двох до чотирьох каналів. Від їх кількості буде залежати, скільки динаміків можна встановити в машину. Наприклад, п'ятиканальний варіант дозволить інсталювати до п'яти динаміків, замість останнього можна використовувати сабвуфер.

Різновиди авторесиверів і автомагнітол

Незважаючи на те, що більшість авторесиверів індивідуальні, деякій класифікації вони все ж піддаються. Для цього використовується ряд критеріїв. Найважливішим з них буде тип носія, оскільки саме він визначає, з якого пристрою магнітола зможе відтворювати музику:

  • DVD;
  • USB;
  • MP3;
  • CD.

Незважаючи на те, що за цією ознакою можна розділити практично всі моделі, на практиці серйозних обмежень немає. Деякі магнітоли здатні функціонувати з різними форматами і носіями. Ціна на пристрої залежить від функціоналу і його типу.  

Немає товарів

Вгору