Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Апарати цифрові

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Популярність, яку все більше знаходять фотоапарати цифрові, можна пояснити їх безперечною перевагою в плані технічних можливостей. Дану техніку можна віднести до категорії «смарт», адже багато налаштувань регулюються в автоматичному режимі. При цьому зображення можна попередньо переглядати на комп'ютері і редагувати.

Види і особливості цифрових фотоапаратів

Тип цифрової фотокамери визначає її цільове використання і впливає на вартість. Плануючи покупку нового фотоапарата, слід визначитися, яка категорія техніки оптимально відповідає запитам. Для любителів і професіоналів вимоги за технічними можливостями будуть різними.

  • Автоматичний компактний апарат. Відрізняється невеликою вагою, вбудованою камерою, автоматизованою системою роботи. Підходить початківцям любителям для домашньої фотозйомки. Для створення якісного знімка при роботі з камерою потрібне гарне освітлення.
  • З розширеними можливостями управління. Є можливість для управління режимами витримки і діафрагми. Щоб отримати хороший знімок, необхідно розуміти, як регулювати налаштування. За допомогою даної техніки нескладно створити технічні ефекти під час зйомки.
  • Просьюмерські . Відносяться до категорії професійної техніки. Здатні працювати в швидкісному режимі зйомки. Оснащені ручними і автоматичними налаштуваннями. Додатково до таких моделей пропонуються світлофільтри і насадки.
  • Дзеркальні. Техніка для професійних фотографів. Зроблені таким фотоапаратом знімки, вважаються кращими за якістю. Швидкість зйомки висока.

Вибираючи фотоапарати цифрові, важливо звертати увагу на те, до якого типу вони відносяться - дзеркальним або бездзеркальним моделям. Перші обладнані змінною оптикою і дають «живе» зображення. Це професійна техніка. Бездзеркальні фотокамери не мають оптичного видошукача. Також вони менш ергономічні, ніж дзеркалки.

Де купити цифровий фотоапарат

Замовити цифрову фототехніку можна звернувшись до нас через форму зворотного зв'язку або зателефонувавши по телефону. Перед покупкою можливо отримати безкоштовну консультацію з питання вибору відповідної моделі. У каталозі представлені відомі бренди. Завжди є можливість купити недорого професійний або аматорський апарат, ціна якого лояльна.

Вгору