Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Аксесуари до системних камер

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

За допомогою професійного фотоапарата можна робити чудові знімки. Щоб домогтися ще кращого їх якості та розширити можливості зйомки, необхідні додаткові аксесуари для системних камер. Вони зроблять процес фотографування більш комфортним, а результат - ще ефективніше. Купити недорого різні е комплектуючі можна у нас.

Якісні знімки

Щоб фотографувати з професійною якістю знімків, недостатньо купити тільки камеру. Збільшити кордону творчості і поліпшити продуктивність допоможуть додаткові пристосування.

 1.                Змінні про б'ектіви - вдосконалюють можливості фотоапарата, оптимізують якість фотографій. Під різні типи зйомки підходять певні об'єктиви.
 2.                Перехідники та адаптери - використовуються при установці змінних об'єктивів і інших комплектуючих.
 3.                Світлофільтри - захищають передню лінзу об'єктива , допомагають досягти певний ефект. Часто застосовуються в умовах креативних зйомок. Бувають нейтральні, градієнтні, розмивають, поляризаційні.
 4.                Відбивачі - створюють м'яке розсіяне освітлення. Призначені для вуличної зйомки в сонячні дні . З озда ють нужн ий світло в фото студії.
 5.                Конвертери - збільшують фокусна відстань. Дозволяють створювати широкоформатні і панорамні фотографії.

Комфортна зйомка

Щоб фотограф міг отримувати задоволення від робочого процесу, існує ряд комплектуючих, які роблять його більш комфортним.

 1.                Карти пам'яті - від їх ємності залежить кількість зроблених фотографій.
 2.                Акумулятори - це замін а наявних батарей або доповнений ие для продовження часу зйомки.
 3.                З арЯднаЯ пристрої - заряджають акумулятор ;
 4.                Ш татів - дозволяють робити чіткі, стабільні знімки , особливо за умови довгої витримки.
 5.                П Ульт ДУ - дають можливість фотографувати, перебуваючи на відстані від камери.
 6.                З оедінітельние кабелі - синхронізують фотоапарат з комп'ютером. Також за допомогою різних шнурів відбувається підключення зовнішнього спалаху, далекоміра, монітора .
 7.                Сумки, чохли, ремені - роблять транспортування у камери більш комфортною , зберігають її від різного роду пошкоджень (вологи, пилу, ударів).
 8.                Захисні плівки - оберігають дисплей від подряпин , відбитків пальців.

Догляд за камерою

Як будь-яка техніка, фотоапарати потребують правильного догляду. Тому аксесуари включають в себе і різні засоби для чищення:

 •                    серветки, просочені спеціальною рідиною;
 •                    олівець для очищення об'єктива;
 •                    груша для здування пилу.

Купити аксесуари для системних камер можна в нашому магазині. У каталозі представлено широкий асортимент і доступні ціни.

Вгору